Casa Dywany

W galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu to salon sprzedaży dywanów istniejący na rynku od kilku lat. Oferta firmy to  najwyższej jakości dywany – produkty światowych, renomowanych producentów.
Od początku działalności naszym celem jest oferowanie bardzo dobrych produktów za rozsądną cenę. Główną strategią firmy było, i wciąż jest, oferowanie dywanów bezpośrednio od Producentów. Daje nam to możliwość sprzedaży bardzo dobrych produktów, w atrakcyjnych cenach.  Jesteśmy firmą oferującą dywany znanych i cenionych marek, takich jak OSTA, Balta oraz Ligne Pure. W naszej bogatej ofercie znajdują się dywany ręcznie tkane, wełniane, sznurkowe oraz wykonane z najwyższej jakości włókien uszlachetnianych.
Casa Dywany  jako jedna z niewielu firm posiada szeroki asortyment dywanów dostępnych „od ręki”, co spotyka się z ogromną aprobatą naszych klientów. Dbając o ciągły rozwój naszej firmy, stale śledzimy trendy obowiązujące w sposobach aranżacji wnętrz, i staramy się za nimi podążać. Dywany sprowadzamy bezpośrednio z Belgii. Dbamy o to, aby nasi Klienci mieli łatwy dostęp do produktów, które są uznawane, ładne, ciekawe, a przede wszystkim unikatowe. Szeroki asortyment pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Ogromną uwagę przywiązujemy do obsługi naszych klientów. Dobre i uczciwe relacje stawiamy na pierwszym miejscu. Urządzając dom czy mieszkanie z firmą Casa Dywany, gwarantujemy zadowolenie z profesjonalnej obsługi oraz wysokiej jakości produktów.

Serdecznie zapraszamy!